|   |   |   |   |   |   |   |   |   | 
Oglasni prostor

Moj Kapital

Niste član?

Posebna ponuda za prva 2 tjedna članstva:
potpuno besplatno uživajte u pogodnostima platinastog članstva!

Najnovije vijesti

HRVATSKA

01.10.2014 16:31
Erste Group Bank AG - Konačna iskupna vrijednost po dospijeću

01.10.2014 16:31
Erste Group Bank AG - promjenom zadnjeg datuma trgovanja za EGB-S-SSP7 i EGB-S-LSP7

01.10.2014 15:31
Hoteli Maestral d.d. - Poziv za iskazivanje interesa za kupnju dionica Društva

SVIJET

19.04.2011 09:35
Wall Street: S&P izazvao pravu rasprodaju, Dow Jones potonuo više od 200 bodova

13.04.2011 15:08
Nafta u New Yorku oko 106 dolara

12.04.2011 11:48
Azijska tržišta: Nikkei 225 zbog Fukushime potonuo 1,8%

U forumu

Najnovije poruke

10.03.2012. u 08:41
Hrvatski Brodari atpl,jdpl,ulpl,tnpl,lplh...
Autor: domo1977
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

10.03.2012. u 08:28
ingra d.d.
Autor: domo1977
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

19.01.2011. u 13:12
Kako kupiti dionice
Autor: vin
Forum: Financije - za početnike

Najčitanije teme

04.09.2007. u 15:32
Uzrok pada i rasta vrijednosti udjela u investijskim fondovima
Autor: Marina
Forum: Investicijski fondovi

19.01.2011. u 13:12
Kako kupiti dionice
Autor: vin
Forum: Financije - za početnike

01.10.2007. u 21:52
T-HT da ili ne?
Autor: bdamir
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

30.09.2014.
16:00
INGR-R-A 2,41 +0,20 +9.05% PODR-R-A 340,10 +19,10 -0.48% Podaci na kraju trgovinskog dana
OPTE-R-A 5,56 -0,62 -10.03% Podaci na kraju trgovinskog dana

ValuteShare


Tečaj valute EUR na dan 2.10.2014.
ValutaJed.KSPKEPEPromjena
HNB-EUR17,6101937,6330927,6559910,0000000,0000000,080000
PBZ-EUR17,5900007,6400007,6900007,5800007,7000000,070000
Tečaj banke HNB na dan 2.10.2014.
ValutaJed.KSPKEPEPromjena
HNB-AUD15,2582005,2740225,2898440,0000000,000000-0,160000
HNB-CAD15,3873655,4035765,4197870,0000000,000000-0,290000
HNB-CHF16,3081846,3271656,3461460,0000000,0000000,080000
HNB-CZK10,2768650,2776980,2785310,0000000,0000000,140000
HNB-DKK11,0223401,0254161,0284920,0000000,0000000,080000
HNB-EUR17,6101937,6330927,6559910,0000000,0000000,080000
HNB-GBP19,7767139,8061319,8355490,0000000,000000-0,030000
HNB-HUF1002,4532392,4606212,4680030,0000000,0000000,050000
HNB-JPY1005,4982965,5148415,5313860,0000000,000000-0,130000
HNB-NOK10,9369040,9397230,9425420,0000000,0000000,010000
HNB-PLN11,8217091,8271911,8326730,0000000,000000-0,030000
HNB-SEK10,8385330,8410560,8435790,0000000,0000000,840000
HNB-USD16,0331326,0512866,0694400,0000000,000000-0,030000

Konvertor valuta
u

Dionice - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
INGR-R-A2.419.05%
PODR-R-A340.105.95%
ADRS-R-A362.94-4.24%
ADRS-P-A330.08-4.32%
OPTE-R-A5.56-10.03%

Indeksi - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
BELEX15674.632.00%
BELEXLINE1341.011.65%
CROBEX1918.06-0.05%
PX988.64-0.28%
0.000.00%

Fondovi - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
PBZI-U-ISTO58.2197694.75%
PBZI-U-GLBF92.6878597.12%
HPBI-U-WAV113.894014.17%
GLIN-U-GLEQ75.19156.12%
RBAI-U-PRESTIGE94.06000.70%

Valute (HNB) - izbor

OznakaDatumS
HNB-CHF02.10.6.327165
HNB-EUR02.10.7.633092
HNB-GBP02.10.9.806131
HNB-JPY02.10.5.514841
HNB-USD02.10.6.051286

Oglasni prostor