|   |   |   |   |   |   |   |   |   | 
Oglasni prostor

Moj Kapital

Niste član?

Posebna ponuda za prva 2 tjedna članstva:
potpuno besplatno uživajte u pogodnostima platinastog članstva!

Najnovije vijesti

HRVATSKA

22.10.2014 16:31
TOZ penkala d.d. - Obavijest

22.10.2014 15:31
Medika d.d. - Najava sjednice Nadzornog odbora 30.10.2014.

22.10.2014 15:31
Kaštelanski staklenici d.d. - Javni poziv za prikupljanje ponuda za strat. povezivanje i dokap.

SVIJET

19.04.2011 09:35
Wall Street: S&P izazvao pravu rasprodaju, Dow Jones potonuo više od 200 bodova

13.04.2011 15:08
Nafta u New Yorku oko 106 dolara

12.04.2011 11:48
Azijska tržišta: Nikkei 225 zbog Fukushime potonuo 1,8%

U forumu

Najnovije poruke

10.03.2012. u 08:41
Hrvatski Brodari atpl,jdpl,ulpl,tnpl,lplh...
Autor: domo1977
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

10.03.2012. u 08:28
ingra d.d.
Autor: domo1977
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

19.01.2011. u 13:12
Kako kupiti dionice
Autor: vin
Forum: Financije - za početnike

Najčitanije teme

19.01.2011. u 13:12
Kako kupiti dionice
Autor: vin
Forum: Financije - za početnike

04.09.2007. u 15:32
Uzrok pada i rasta vrijednosti udjela u investijskim fondovima
Autor: Marina
Forum: Investicijski fondovi

01.10.2007. u 21:52
T-HT da ili ne?
Autor: bdamir
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

17.10.2014.
16:00
KOEI-R-A 729,99 +0,99 +0.14% Podaci na kraju trgovinskog dana
Podaci na kraju trgovinskog dana

ValuteShare


Tečaj valute EUR na dan 23.10.2014.
ValutaJed.KSPKEPEPromjena
HNB-EUR17,6332957,6562647,6792330,0000000,000000-0,060000
PBZ-EUR17,6150007,6650007,7150007,6050007,7250000,070000
Tečaj banke HNB na dan 23.10.2014.
ValutaJed.KSPKEPEPromjena
HNB-AUD15,2876805,3035915,3195020,0000000,0000000,270000
HNB-CAD15,3551955,3713095,3874230,0000000,0000000,670000
HNB-CHF16,3299576,3490046,3680510,0000000,0000000,030000
HNB-CZK10,2762290,2770600,2778910,0000000,000000-0,250000
HNB-DKK11,0250161,0281001,0311840,0000000,000000-0,060000
HNB-EUR17,6332957,6562647,6792330,0000000,000000-0,060000
HNB-GBP19,6477459,6767759,7058050,0000000,000000-0,180000
HNB-HUF1002,4925052,5000052,5075050,0000000,0000000,110000
HNB-JPY1005,6259545,6428835,6598120,0000000,0000000,410000
HNB-NOK10,9103950,9131340,9158730,0000000,000000-0,040000
HNB-PLN11,8071671,8126051,8180430,0000000,000000-0,130000
HNB-SEK10,8276550,8301450,8326350,0000000,000000-0,310000
HNB-USD16,0156796,0337806,0518810,0000000,0000000,520000

Konvertor valuta
u

Dionice - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
0.000.00%
0.000.00%
0.000.00%
0.000.00%
0.000.00%

Indeksi - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
CROBEX1851.731.02%
PX941.930.30%
BELEX15693.18-0.68%
BELEXLINE1383.66-0.71%
0.000.00%

Fondovi - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
PBZI-U-ISTO58.2197719.48%
PBZI-U-GLBF92.6878618.48%
HPBI-U-WAV113.894014.17%
ZBIN-U-EAKT129.18007.36%
PLIN-U-PJIE14.60412.57%

Valute (HNB) - izbor

OznakaDatumS
HNB-CHF23.10.6.349004
HNB-EUR23.10.7.656264
HNB-GBP23.10.9.676775
HNB-JPY23.10.5.642883
HNB-USD23.10.6.033780

Oglasni prostor