|   |   |   |   |   |   |   |   |   | 
Oglasni prostor

Moj Kapital

Niste član?

Posebna ponuda za prva 2 tjedna članstva:
potpuno besplatno uživajte u pogodnostima platinastog članstva!

Najnovije vijesti

HRVATSKA

27.05.2015 13:31
Elektropromet d.d. - obavijest o promjeni u Upravi

27.05.2015 13:31
PEVEC d.d. - Godišnje izvješće za 2014. godinu

27.05.2015 11:31
Slatinska banka d.d. (SNBA-R-A) - Informacije o promjenama u postotku glasačkih prava

SVIJET

19.04.2011 09:35
Wall Street: S&P izazvao pravu rasprodaju, Dow Jones potonuo više od 200 bodova

13.04.2011 15:08
Nafta u New Yorku oko 106 dolara

12.04.2011 11:48
Azijska tržišta: Nikkei 225 zbog Fukushime potonuo 1,8%

U forumu

Najnovije poruke

10.03.2012. u 08:41
Hrvatski Brodari atpl,jdpl,ulpl,tnpl,lplh...
Autor: domo1977
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

10.03.2012. u 08:28
ingra d.d.
Autor: domo1977
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

19.01.2011. u 13:12
Kako kupiti dionice
Autor: vin
Forum: Financije - za početnike

Najčitanije teme

19.01.2011. u 13:12
Kako kupiti dionice
Autor: vin
Forum: Financije - za početnike

04.09.2007. u 15:32
Uzrok pada i rasta vrijednosti udjela u investijskim fondovima
Autor: Marina
Forum: Investicijski fondovi

01.10.2007. u 21:52
T-HT da ili ne?
Autor: bdamir
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

26.05.2015.
16:00
Podaci na kraju trgovinskog dana
KOEI-R-A 690,00 -5,00 -0.72% TUHO-R-A 2.454,30 -45,70 -1.83% Podaci na kraju trgovinskog dana

ValuteShare


Tečaj valute EUR na dan 28.5.2015.
ValutaJed.KSPKEPEPromjena
HNB-EUR17,5265327,5491807,5718280,0000000,0000000,220000
Tečaj banke HNB na dan 28.5.2015.
ValutaJed.KSPKEPEPromjena
HNB-AUD15,3402395,3563085,3723770,0000000,000000-0,620000
HNB-CAD15,5472675,5639595,5806510,0000000,000000-0,520000
HNB-CHF17,2776377,2995367,3214350,0000000,0000000,100000
HNB-CZK10,2746210,2754470,2762730,0000000,0000000,160000
HNB-DKK11,0097041,0127421,0157800,0000000,0000000,240000
HNB-EUR17,5265327,5491807,5718280,0000000,0000000,220000
HNB-GBP110,62619210,65816710,6901420,0000000,0000000,190000
HNB-HUF1002,4395602,4469012,4542420,0000000,0000000,270000
HNB-JPY1005,5942725,6111055,6279380,0000000,000000-0,340000
HNB-NOK10,8919910,8946750,8973590,0000000,000000-0,430000
HNB-PLN11,8194531,8249281,8304030,0000000,0000000,120000
HNB-SEK10,8122220,8146660,8171100,0000000,000000-0,550000
HNB-USD16,9050756,9258536,9466310,0000000,0000000,310000

Konvertor valuta
u

Dionice - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
KODT-R-A1140.004.11%
KODT-P-A1040.004.00%
KOEI-R-A690.00-0.72%
TUHO-R-A2454.30-1.83%
LVCV-R-A112.04-6.63%

Indeksi - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
BELEXLINE1456.46-0.42%
CROBEX1722.81-0.53%
BELEX15717.01-0.73%
PX1013.60-1.38%
0.000.00%

Fondovi - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
RBAI-U-RACT132.54008.14%
ILIN-U-ATG56.61591.45%
ILIN-U-BRIC90.51081.14%
FOIN-U-ORBI15.39830.39%
GLIN-U-GLEQ88.17300.12%

Valute (HNB) - izbor

OznakaDatumS
HNB-CHF28.05.7.299536
HNB-EUR28.05.7.549180
HNB-GBP28.05.10.658167
HNB-JPY28.05.5.611105
HNB-USD28.05.6.925853

Oglasni prostor