|   |   |   |   |   |   |   |   |   | 
Oglasni prostor

Moj Kapital

Niste član?

Posebna ponuda za prva 2 tjedna članstva:
potpuno besplatno uživajte u pogodnostima platinastog članstva!

Najnovije vijesti

HRVATSKA

19.12.2014 09:31
Erste Group Bank AG - postavljanje nove referentne cijene za EGB-S-SBU9

19.12.2014 09:31
Erste Group Bank AG - postavljanje nove referentne cijene za EGB-S-SWL9

19.12.2014 09:31
Erste Group Bank AG - postavljanje nove referentne cijene za EGB-S-SWL8

SVIJET

19.04.2011 09:35
Wall Street: S&P izazvao pravu rasprodaju, Dow Jones potonuo više od 200 bodova

13.04.2011 15:08
Nafta u New Yorku oko 106 dolara

12.04.2011 11:48
Azijska tržišta: Nikkei 225 zbog Fukushime potonuo 1,8%

U forumu

Najnovije poruke

10.03.2012. u 08:41
Hrvatski Brodari atpl,jdpl,ulpl,tnpl,lplh...
Autor: domo1977
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

10.03.2012. u 08:28
ingra d.d.
Autor: domo1977
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

19.01.2011. u 13:12
Kako kupiti dionice
Autor: vin
Forum: Financije - za početnike

Najčitanije teme

19.01.2011. u 13:12
Kako kupiti dionice
Autor: vin
Forum: Financije - za početnike

04.09.2007. u 15:32
Uzrok pada i rasta vrijednosti udjela u investijskim fondovima
Autor: Marina
Forum: Investicijski fondovi

01.10.2007. u 21:52
T-HT da ili ne?
Autor: bdamir
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

17.12.2014.
16:00
Podaci na kraju trgovinskog dana
BLJE-R-A 34,70 -10,30 -0.86% SUNH-R-A 17,51 -0,02 -0.11% Podaci na kraju trgovinskog dana

ValuteShare


Tečaj valute EUR na dan 19.12.2014.
ValutaJed.KSPKEPEPromjena
HNB-EUR17,6425367,6655337,6885300,0000000,0000000,050000
PBZ-EUR17,6150007,6650007,7150007,6050007,7250000,000000
Tečaj banke HNB na dan 19.12.2014.
ValutaJed.KSPKEPEPromjena
HNB-AUD15,0740515,0893195,1045870,0000000,0000001,140000
HNB-CAD15,3545415,3706535,3867650,0000000,0000001,740000
HNB-CHF16,3502596,3693676,3884750,0000000,000000-0,180000
HNB-CZK10,2773160,2781500,2789840,0000000,0000000,200000
HNB-DKK11,0273201,0304111,0335020,0000000,0000000,060000
HNB-EUR17,6425367,6655337,6885300,0000000,0000000,050000
HNB-GBP19,7060409,7352469,7644520,0000000,0000000,710000
HNB-HUF1002,4336962,4410192,4483420,0000000,000000-0,210000
HNB-JPY1005,2303155,2460535,2617910,0000000,000000-0,120000
HNB-NOK10,8416890,8442220,8467550,0000000,0000002,760000
HNB-PLN11,8050401,8104711,8159020,0000000,000000-0,210000
HNB-SEK10,8125860,8150310,8174760,0000000,0000001,220000
HNB-USD16,2028546,2215196,2401840,0000000,0000001,090000

Konvertor valuta
u

Dionice - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
PUNT-R-A1.0033.33%
SUNH-R-A17.51-0.11%
BLJE-R-A34.70-22.89%
0.000.00%
0.000.00%

Indeksi - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
PX951.191.12%
CROBEX1736.90-0.05%
BELEX15649.63-0.78%
BELEXLINE1310.98-1.05%
0.000.00%

Fondovi - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
PBZI-U-ISTO58.2197747.88%
PBZI-U-GLBF92.6878601.18%
HPBI-U-WAV113.894014.17%
ZBIN-U-EAKT129.18004.03%
FOIN-U-NOVA5.11573.80%

Valute (HNB) - izbor

OznakaDatumS
HNB-CHF19.12.6.369367
HNB-EUR19.12.7.665533
HNB-GBP19.12.9.735246
HNB-JPY19.12.5.246053
HNB-USD19.12.6.221519

Oglasni prostor