|   |   |   |   |   |   |   |   |   | 
Oglasni prostor

Moj Kapital

Niste član?

Posebna ponuda za prva 2 tjedna članstva:
potpuno besplatno uživajte u pogodnostima platinastog članstva!

Najnovije vijesti

HRVATSKA

31.10.2014 16:31
ZAIF Breza d.d. (BRIN-R-A) - Informacije o promjenama u postotku glasačkih prava

31.10.2014 16:31
Croatia osiguranje d.d. - Rješenje HANFA-e kojim se odobrava jedinstveni prospekt uvrštenja

31.10.2014 16:31
ACI d.d. - Priopćenje o odlukama Nadzornog odbora

SVIJET

19.04.2011 09:35
Wall Street: S&P izazvao pravu rasprodaju, Dow Jones potonuo više od 200 bodova

13.04.2011 15:08
Nafta u New Yorku oko 106 dolara

12.04.2011 11:48
Azijska tržišta: Nikkei 225 zbog Fukushime potonuo 1,8%

U forumu

Najnovije poruke

10.03.2012. u 08:41
Hrvatski Brodari atpl,jdpl,ulpl,tnpl,lplh...
Autor: domo1977
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

10.03.2012. u 08:28
ingra d.d.
Autor: domo1977
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

19.01.2011. u 13:12
Kako kupiti dionice
Autor: vin
Forum: Financije - za početnike

Najčitanije teme

19.01.2011. u 13:12
Kako kupiti dionice
Autor: vin
Forum: Financije - za početnike

04.09.2007. u 15:32
Uzrok pada i rasta vrijednosti udjela u investijskim fondovima
Autor: Marina
Forum: Investicijski fondovi

01.10.2007. u 21:52
T-HT da ili ne?
Autor: bdamir
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

30.10.2014.
16:00
MLNR-R-A 549,99 +0,99 +1.85% Podaci na kraju trgovinskog dana
Podaci na kraju trgovinskog dana

ValuteShare


Tečaj valute EUR na dan 1.11.2014.
ValutaJed.KSPKEPEPromjena
HNB-EUR17,6339707,6569417,6799120,0000000,000000-0,070000
Tečaj banke HNB na dan 1.11.2014.
ValutaJed.KSPKEPEPromjena
HNB-AUD15,3579245,3740465,3901680,0000000,0000000,340000
HNB-CAD15,4214695,4377825,4540950,0000000,000000-0,040000
HNB-CHF16,3284186,3474606,3665020,0000000,000000-0,150000
HNB-CZK10,2749000,2757270,2765540,0000000,000000-0,310000
HNB-DKK11,0254371,0285231,0316090,0000000,000000-0,080000
HNB-EUR17,6339707,6569417,6799120,0000000,000000-0,070000
HNB-GBP19,7124309,7416559,7708800,0000000,000000-0,070000
HNB-HUF1002,4858252,4933052,5007850,0000000,0000000,400000
HNB-JPY1005,4311125,4474545,4637960,0000000,000000-2,460000
HNB-NOK10,9029900,9057070,9084240,0000000,0000000,000000
HNB-PLN11,8170921,8225601,8280280,0000000,0000000,360000
HNB-SEK10,8241980,8266780,8291580,0000000,0000000,050000
HNB-USD16,0697866,0880506,1063140,0000000,0000000,000000

Konvertor valuta
u

Dionice - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
MLNR-R-A549.990.18%
RIZO-R-A64.00-4.48%
0.000.00%
0.000.00%
0.000.00%

Indeksi - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
PX981.431.72%
CROBEX1835.290.58%
BELEX15702.210.32%
BELEXLINE1385.840.16%
0.000.00%

Fondovi - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
PBZI-U-ISTO58.2197697.84%
PBZI-U-GLBF92.6878602.64%
HPBI-U-WAV113.894014.17%
ZBIN-U-EAKT129.18004.53%
FOIN-U-NOVA6.11061.25%

Valute (HNB) - izbor

OznakaDatumS
HNB-CHF01.11.6.347460
HNB-EUR01.11.7.656941
HNB-GBP01.11.9.741655
HNB-JPY01.11.5.447454
HNB-USD01.11.6.088050

Oglasni prostor