|   |   |   |   |   |   |   |   |   | 
Oglasni prostor

Moj Kapital

Niste član?

Posebna ponuda za prva 2 tjedna članstva:
potpuno besplatno uživajte u pogodnostima platinastog članstva!

Najnovije vijesti

HRVATSKA

29.07.2014 11:31
Jadroplov d.d. - poziv na Glavnu skupštinu

29.07.2014 11:31
Uljanik d.d. - Priopćenje o potpisu ugovora

29.07.2014 11:31
Lucidus d.d. - ispravak poziva na Glavnu skupštinu

SVIJET

19.04.2011 09:35
Wall Street: S&P izazvao pravu rasprodaju, Dow Jones potonuo više od 200 bodova

13.04.2011 15:08
Nafta u New Yorku oko 106 dolara

12.04.2011 11:48
Azijska tržišta: Nikkei 225 zbog Fukushime potonuo 1,8%

U forumu

Najnovije poruke

10.03.2012. u 08:41
Hrvatski Brodari atpl,jdpl,ulpl,tnpl,lplh...
Autor: domo1977
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

10.03.2012. u 08:28
ingra d.d.
Autor: domo1977
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

19.01.2011. u 13:12
Kako kupiti dionice
Autor: vin
Forum: Financije - za početnike

Najčitanije teme

04.09.2007. u 15:32
Uzrok pada i rasta vrijednosti udjela u investijskim fondovima
Autor: Marina
Forum: Investicijski fondovi

19.01.2011. u 13:12
Kako kupiti dionice
Autor: vin
Forum: Financije - za početnike

01.10.2007. u 21:52
T-HT da ili ne?
Autor: bdamir
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

25.07.2014.
16:00
ADPL-R-A 130,01 +15,13 -0.02% BD62-R-A 15,44 +1,32 +10.29% Podaci na kraju trgovinskog dana
KOEI-R-A 680,55 -6,95 -1.01% PTKM-R-A 40,15 -0,05 -0.12% Podaci na kraju trgovinskog dana

ValuteShare


Tečaj valute EUR na dan 29.7.2014.
ValutaJed.KSPKEPEPromjena
HNB-EUR17,5985007,6213647,6442280,0000000,0000000,000000
PBZ-EUR17,5700007,6200007,6700007,5600007,6800000,000000
Tečaj banke HNB na dan 29.7.2014.
ValutaJed.KSPKEPEPromjena
HNB-AUD15,3177275,3337285,3497290,0000000,0000000,000000
HNB-CAD15,2334875,2492355,2649830,0000000,0000000,000000
HNB-CHF16,2544246,2732446,2920640,0000000,0000000,000000
HNB-CZK10,2766410,2774730,2783050,0000000,0000000,000000
HNB-DKK11,0190721,0221381,0252040,0000000,0000000,000000
HNB-EUR17,5985007,6213647,6442280,0000000,0000000,000000
HNB-GBP19,6049809,6338829,6627840,0000000,0000000,000000
HNB-HUF1002,4634462,4708592,4782720,0000000,0000000,000000
HNB-JPY1005,5520245,5687305,5854360,0000000,0000000,000000
HNB-NOK10,9083680,9111010,9138340,0000000,0000000,000000
HNB-PLN11,8329071,8384221,8439370,0000000,0000000,000000
HNB-SEK10,8300470,8325450,8350430,0000000,0000000,000000
HNB-USD15,6544875,6715025,6885170,0000000,0000000,000000

Konvertor valuta
u

Dionice - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
ADPL-R-A130.0113.17%
BD62-R-A15.449.35%
ZABA-R-A31.530.48%
PTKM-R-A40.15-0.12%
KOEI-R-A680.55-1.01%

Indeksi - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
CROBEX1831.900.06%
BELEXLINE1168.43-0.36%
BELEX15591.27-0.43%
PX957.83-0.45%
0.000.00%

Fondovi - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
PBZI-U-ISTO58.2197681.61%
PBZI-U-GLBF92.6878609.72%
HPBI-U-WAV113.894014.17%
RBAI-U-PRESTIGE94.06000.70%
RBAI-U-RBAL120.23000.43%

Valute (HNB) - izbor

OznakaDatumS
HNB-CHF29.07.6.273244
HNB-EUR29.07.7.621364
HNB-GBP29.07.9.633882
HNB-JPY29.07.5.568730
HNB-USD29.07.5.671502

Oglasni prostor