|   |   |   |   |   |   |   |   |   | 
Oglasni prostor

Moj Kapital

Niste član?

Posebna ponuda za prva 2 tjedna članstva:
potpuno besplatno uživajte u pogodnostima platinastog članstva!

Najnovije vijesti

HRVATSKA

31.07.2015 15:31
Erste Group Bank AG - postavljanje nove izvršne i granične cijene za EGB-S-SGD7

31.07.2015 15:31
Erste Group Bank AG - postavljanje nove izvršne i granične cijene za EGB-S-SNG8

31.07.2015 15:31
Erste Group Bank AG - postavljanje nove izvršne i granične cijene za EGB-S-SGD8

SVIJET

19.04.2011 09:35
Wall Street: S&P izazvao pravu rasprodaju, Dow Jones potonuo više od 200 bodova

13.04.2011 15:08
Nafta u New Yorku oko 106 dolara

12.04.2011 11:48
Azijska tržišta: Nikkei 225 zbog Fukushime potonuo 1,8%

U forumu

Najnovije poruke

10.03.2012. u 08:41
Hrvatski Brodari atpl,jdpl,ulpl,tnpl,lplh...
Autor: domo1977
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

10.03.2012. u 08:28
ingra d.d.
Autor: domo1977
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

19.01.2011. u 13:12
Kako kupiti dionice
Autor: vin
Forum: Financije - za početnike

Najčitanije teme

19.01.2011. u 13:12
Kako kupiti dionice
Autor: vin
Forum: Financije - za početnike

04.09.2007. u 15:32
Uzrok pada i rasta vrijednosti udjela u investijskim fondovima
Autor: Marina
Forum: Investicijski fondovi

01.10.2007. u 21:52
T-HT da ili ne?
Autor: bdamir
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

30.07.2015.
16:00
ELPR-R-A 7,00 +0,27 -22.74% IMZV-R-A 80,00 +10,00 +14.29% JMNC-R-A 100.500,00 +3.900,00 +4.04% KSST-R-A 150,00 +9,99 +7.14% Podaci na kraju trgovinskog dana
AGMM-R-A 260,00 0,00 0.00% Podaci na kraju trgovinskog dana

ValuteShare


Tečaj valute EUR na dan 1.8.2015.
ValutaJed.KSPKEPEPromjena
HNB-EUR17,5637337,5864927,6092510,0000000,000000-0,060000
PBZ-EUR17,5400007,5900007,6400007,5300007,650000-0,030000
Tečaj banke HNB na dan 1.8.2015.
ValutaJed.KSPKEPEPromjena
HNB-AUD14,9978415,0128805,0279190,0000000,000000-0,650000
HNB-CAD15,2830435,2989405,3148370,0000000,000000-0,680000
HNB-CHF17,1619487,1834987,2050480,0000000,0000000,770000
HNB-CZK10,2799100,2807520,2815940,0000000,0000000,030000
HNB-DKK11,0137701,0168201,0198700,0000000,000000-0,060000
HNB-EUR17,5637337,5864927,6092510,0000000,000000-0,060000
HNB-GBP110,73936210,77167710,8039920,0000000,000000-0,410000
HNB-HUF1002,4472552,4546192,4619830,0000000,000000-0,170000
HNB-JPY1005,5472925,5639845,5806760,0000000,000000-0,060000
HNB-NOK10,8407130,8432430,8457730,0000000,000000-0,770000
HNB-PLN11,8239051,8293931,8348810,0000000,000000-0,160000
HNB-SEK10,8020250,8044380,8068510,0000000,0000000,270000
HNB-USD16,8917836,9125216,9332590,0000000,000000-0,070000

Konvertor valuta
u

Dionice - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
IMZV-R-A80.0014.29%
MDKA-R-A12497.0011.33%
KSST-R-A150.007.14%
JMNC-R-A100500.004.04%
ELPR-R-A7.004.01%

Indeksi - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
BELEXLINE1350.070.21%
BELEX15654.670.17%
CROBEX1800.470.12%
PX1031.470.08%
0.000.00%

Fondovi - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
RBAI-U-RACT132.54008.14%
ICAM-U-CTWO92.35660.71%
ZBIN-U-TRND177.18660.50%
OTPI-U-INDX41.00700.47%
VB-U-CROBEX10101.21360.34%

Valute (HNB) - izbor

OznakaDatumS
HNB-CHF01.08.7.183498
HNB-EUR01.08.7.586492
HNB-GBP01.08.10.771677
HNB-JPY01.08.5.563984
HNB-USD01.08.6.912521

Oglasni prostor