|   |   |   |   |   |   |   |   |   | 
Oglasni prostor

Moj Kapital

Niste član?

Posebna ponuda za prva 2 tjedna članstva:
potpuno besplatno uživajte u pogodnostima platinastog članstva!

Najnovije vijesti

HRVATSKA

21.04.2015 16:31
Granolio d.d. - Najava sjednice Uprave Društva

21.04.2015 15:31
Jadran tvornica čarapa d.d. - predstečajna nagodba-Rješenje o privremenoj mjeri

21.04.2015 15:31
TOZ penkala d.d. - Obavijest

SVIJET

19.04.2011 09:35
Wall Street: S&P izazvao pravu rasprodaju, Dow Jones potonuo više od 200 bodova

13.04.2011 15:08
Nafta u New Yorku oko 106 dolara

12.04.2011 11:48
Azijska tržišta: Nikkei 225 zbog Fukushime potonuo 1,8%

U forumu

Najnovije poruke

10.03.2012. u 08:41
Hrvatski Brodari atpl,jdpl,ulpl,tnpl,lplh...
Autor: domo1977
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

10.03.2012. u 08:28
ingra d.d.
Autor: domo1977
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

19.01.2011. u 13:12
Kako kupiti dionice
Autor: vin
Forum: Financije - za početnike

Najčitanije teme

19.01.2011. u 13:12
Kako kupiti dionice
Autor: vin
Forum: Financije - za početnike

04.09.2007. u 15:32
Uzrok pada i rasta vrijednosti udjela u investijskim fondovima
Autor: Marina
Forum: Investicijski fondovi

01.10.2007. u 21:52
T-HT da ili ne?
Autor: bdamir
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

20.04.2015.
16:00
HT-R-A 166,00 +0,50 +0.30% Podaci na kraju trgovinskog dana
JDTC-R-A 36,50 -3,10 -7.83% RIVP-R-A 20,36 -0,14 -0.68% Podaci na kraju trgovinskog dana

ValuteShare


Tečaj valute EUR na dan 22.4.2015.
ValutaJed.KSPKEPEPromjena
HNB-EUR17,5360757,5587517,5814270,0000000,000000-0,160000
Tečaj banke HNB na dan 22.4.2015.
ValutaJed.KSPKEPEPromjena
HNB-AUD15,4451405,4615255,4779100,0000000,000000-0,490000
HNB-CAD15,7624065,7797455,7970840,0000000,0000000,110000
HNB-CHF17,3472507,3693587,3914660,0000000,0000000,070000
HNB-CZK10,2747580,2755850,2764120,0000000,000000-0,200000
HNB-DKK11,0101571,0131971,0162370,0000000,000000-0,160000
HNB-EUR17,5360757,5587517,5814270,0000000,000000-0,160000
HNB-GBP110,50031310,53190910,5635050,0000000,0000000,130000
HNB-HUF1002,5287142,5363232,5439320,0000000,0000000,750000
HNB-JPY1005,9037025,9214665,9392300,0000000,000000-0,070000
HNB-NOK10,8921590,8948440,8975290,0000000,000000-0,650000
HNB-PLN11,8918701,8975631,9032560,0000000,0000000,370000
HNB-SEK10,8099300,8123670,8148040,0000000,000000-0,190000
HNB-USD17,0522877,0735087,0947290,0000000,0000000,430000

Konvertor valuta
u

Dionice - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
HT-R-A166.000.30%
RIVP-R-A20.36-0.68%
JDTC-R-A36.50-7.83%
0.000.00%
0.000.00%

Indeksi - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
PX1051.470.26%
CROBEX1734.27-0.13%
BELEXLINE1471.99-0.22%
BELEX15726.02-0.52%
0.000.00%

Fondovi - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
RBAI-U-RACT132.54008.14%
PLIN-U-PJIE16.43080.62%
PLIN-U-PBC111.13320.61%
VB-U-HIEQ108.10200.43%
ILIN-U-IJIE133.57970.29%

Valute (HNB) - izbor

OznakaDatumS
HNB-CHF22.04.7.369358
HNB-EUR22.04.7.558751
HNB-GBP22.04.10.531909
HNB-JPY22.04.5.921466
HNB-USD22.04.7.073508

Oglasni prostor