|   |   |   |   |   |   |   |   |   | 
Oglasni prostor

Moj Kapital

Niste član?

Posebna ponuda za prva 2 tjedna članstva:
potpuno besplatno uživajte u pogodnostima platinastog članstva!

Najnovije vijesti

HRVATSKA

24.10.2014 16:31
Erste Group Bank AG - postavljanje nove izvršne i granične cijene za EGB-S-LBU5

24.10.2014 16:31
Erste Group Bank AG - postavljanje nove izvršne i granične cijene za EGB-S-LGD8

24.10.2014 16:31
Erste Group Bank AG - postavljanje nove izvršne i granične cijene za EGB-S-LHT4

SVIJET

19.04.2011 09:35
Wall Street: S&P izazvao pravu rasprodaju, Dow Jones potonuo više od 200 bodova

13.04.2011 15:08
Nafta u New Yorku oko 106 dolara

12.04.2011 11:48
Azijska tržišta: Nikkei 225 zbog Fukushime potonuo 1,8%

U forumu

Najnovije poruke

10.03.2012. u 08:41
Hrvatski Brodari atpl,jdpl,ulpl,tnpl,lplh...
Autor: domo1977
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

10.03.2012. u 08:28
ingra d.d.
Autor: domo1977
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

19.01.2011. u 13:12
Kako kupiti dionice
Autor: vin
Forum: Financije - za početnike

Najčitanije teme

19.01.2011. u 13:12
Kako kupiti dionice
Autor: vin
Forum: Financije - za početnike

04.09.2007. u 15:32
Uzrok pada i rasta vrijednosti udjela u investijskim fondovima
Autor: Marina
Forum: Investicijski fondovi

01.10.2007. u 21:52
T-HT da ili ne?
Autor: bdamir
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

23.10.2014.
16:00
Podaci na kraju trgovinskog dana
RIZO-R-A 65,00 -5,00 +0.23% Podaci na kraju trgovinskog dana

ValuteShare


Tečaj valute EUR na dan 25.10.2014.
ValutaJed.KSPKEPEPromjena
HNB-EUR17,6477547,6707667,6937780,0000000,0000000,050000
PBZ-EUR17,6200007,6700007,7200007,6100007,7300000,000000
Tečaj banke HNB na dan 25.10.2014.
ValutaJed.KSPKEPEPromjena
HNB-AUD15,3087285,3247025,3406760,0000000,0000000,040000
HNB-CAD15,3937195,4099495,4261790,0000000,0000000,350000
HNB-CHF16,3398446,3589216,3779980,0000000,0000000,060000
HNB-CZK10,2760520,2768830,2777140,0000000,0000000,100000
HNB-DKK11,0272341,0303251,0334160,0000000,0000000,060000
HNB-EUR17,6477547,6707667,6937780,0000000,0000000,050000
HNB-GBP19,7028099,7320059,7612010,0000000,0000000,330000
HNB-HUF1002,4778082,4852642,4927200,0000000,000000-0,390000
HNB-JPY1005,5920985,6089255,6257520,0000000,000000-0,420000
HNB-NOK10,9199750,9227430,9255110,0000000,0000000,210000
HNB-PLN11,8098621,8153081,8207540,0000000,0000000,170000
HNB-SEK10,8331340,8356410,8381480,0000000,0000000,180000
HNB-USD16,0494816,0676846,0858870,0000000,0000000,170000

Konvertor valuta
u

Dionice - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
RIZO-R-A65.00-7.14%
0.000.00%
0.000.00%
0.000.00%
0.000.00%

Indeksi - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
PX950.170.39%
BELEX15701.180.13%
BELEXLINE1394.810.01%
CROBEX1844.25-0.40%
0.000.00%

Fondovi - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
PBZI-U-ISTO58.2197710.42%
PBZI-U-GLBF92.6878607.44%
HPBI-U-WAV113.894014.17%
ZBIN-U-EAKT129.18005.18%
PLIN-U-PJIE14.70561.54%

Valute (HNB) - izbor

OznakaDatumS
HNB-CHF25.10.6.358921
HNB-EUR25.10.7.670766
HNB-GBP25.10.9.732005
HNB-JPY25.10.5.608925
HNB-USD25.10.6.067684

Oglasni prostor