|   |   |   |   |   |   |   |   |   | 
Oglasni prostor

Moj Kapital

Niste član?

Posebna ponuda za prva 2 tjedna članstva:
potpuno besplatno uživajte u pogodnostima platinastog članstva!

Najnovije vijesti

HRVATSKA

02.03.2015 15:31
ZAIF Breza d.d. - Struktura portfelja i NAV na dan 28.02.2015. godine

02.03.2015 15:31
Turisthotel d.d. - obavijest SKDD-a o smanjenju temeljnog kapitala

02.03.2015 15:31
Sunce osiguranje d.d. - odluke Glavne skupštine

SVIJET

19.04.2011 09:35
Wall Street: S&P izazvao pravu rasprodaju, Dow Jones potonuo više od 200 bodova

13.04.2011 15:08
Nafta u New Yorku oko 106 dolara

12.04.2011 11:48
Azijska tržišta: Nikkei 225 zbog Fukushime potonuo 1,8%

U forumu

Najnovije poruke

10.03.2012. u 08:41
Hrvatski Brodari atpl,jdpl,ulpl,tnpl,lplh...
Autor: domo1977
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

10.03.2012. u 08:28
ingra d.d.
Autor: domo1977
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

19.01.2011. u 13:12
Kako kupiti dionice
Autor: vin
Forum: Financije - za početnike

Najčitanije teme

19.01.2011. u 13:12
Kako kupiti dionice
Autor: vin
Forum: Financije - za početnike

04.09.2007. u 15:32
Uzrok pada i rasta vrijednosti udjela u investijskim fondovima
Autor: Marina
Forum: Investicijski fondovi

01.10.2007. u 21:52
T-HT da ili ne?
Autor: bdamir
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

02.03.2015.
16:00
ADRS-P-A 354,09 +3,09 +0.88% ADRS-R-A 390,00 +4,87 +1.26% SNBA-R-A 74,25 +3,93 +5.59% Podaci na kraju trgovinskog dana
INA-R-A 3.550,00 -50,00 -1.39% Podaci na kraju trgovinskog dana

ValuteShare


Tečaj valute EUR na dan 3.3.2015.
ValutaJed.KSPKEPEPromjena
HNB-EUR17,6644867,6875497,7106120,0000000,0000000,000000
Tečaj banke HNB na dan 3.3.2015.
ValutaJed.KSPKEPEPromjena
HNB-AUD15,3207135,3367235,3527330,0000000,0000000,000000
HNB-CAD15,4722885,4887545,5052200,0000000,0000000,000000
HNB-CHF17,1463747,1678787,1893820,0000000,0000000,000000
HNB-CZK10,2788300,2796690,2805080,0000000,0000000,000000
HNB-DKK11,0269291,0300191,0331090,0000000,0000000,000000
HNB-EUR17,6644867,6875497,7106120,0000000,0000000,000000
HNB-GBP110,53682410,56853010,6002360,0000000,0000000,000000
HNB-HUF1002,5283652,5359732,5435810,0000000,0000000,000000
HNB-JPY1005,7031675,7203285,7374890,0000000,0000000,000000
HNB-NOK10,8908050,8934850,8961650,0000000,0000000,000000
HNB-PLN11,8455301,8510831,8566360,0000000,0000000,000000
HNB-SEK10,8189170,8213810,8238450,0000000,0000000,000000
HNB-USD16,8335296,8540916,8746530,0000000,0000000,000000

Konvertor valuta
u

Dionice - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
BLKL-R-A125.0078.57%
SNBA-R-A74.255.59%
ADRS-R-A390.001.26%
ADRS-P-A354.090.88%
INA-R-A3550.00-1.39%

Indeksi - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
BELEXLINE1346.040.80%
BELEX15661.800.58%
PX1024.860.21%
CROBEX1744.44-0.06%
0.000.00%

Fondovi - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
RBAI-U-RACT132.54008.14%
ZBIN-U-AKTV105.64250.91%
VB-U-CROBEX1097.36420.43%
PLIN-U-PBC106.76690.40%
FOIN-U-VICF18.89170.22%

Valute (HNB) - izbor

OznakaDatumS
HNB-CHF03.03.7.167878
HNB-EUR03.03.7.687549
HNB-GBP03.03.10.568530
HNB-JPY03.03.5.720328
HNB-USD03.03.6.854091

Oglasni prostor