|   |   |   |   |   |   |   |   |   | 
Oglasni prostor

Moj Kapital

Niste član?

Posebna ponuda za prva 2 tjedna članstva:
potpuno besplatno uživajte u pogodnostima platinastog članstva!

Najnovije vijesti

HRVATSKA

23.04.2014 13:31
HUP - Zagreb d.d. - Glavna skupština - dopuna dnevnog reda

23.04.2014 13:31
3. maj brodogradilište d.d. - Obavijest o isporuci četiri teglenice

23.04.2014 13:31
Genera d.d. - Godišnji upitnik kodeksa korporativnog upravljanja za 2013.

SVIJET

19.04.2011 09:35
Wall Street: S&P izazvao pravu rasprodaju, Dow Jones potonuo više od 200 bodova

13.04.2011 15:08
Nafta u New Yorku oko 106 dolara

12.04.2011 11:48
Azijska tržišta: Nikkei 225 zbog Fukushime potonuo 1,8%

U forumu

Najnovije poruke

10.03.2012. u 08:41
Hrvatski Brodari atpl,jdpl,ulpl,tnpl,lplh...
Autor: domo1977
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

10.03.2012. u 08:28
ingra d.d.
Autor: domo1977
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

19.01.2011. u 13:12
Kako kupiti dionice
Autor: vin
Forum: Financije - za početnike

Najčitanije teme

04.09.2007. u 15:32
Uzrok pada i rasta vrijednosti udjela u investijskim fondovima
Autor: Marina
Forum: Investicijski fondovi

19.01.2011. u 13:12
Kako kupiti dionice
Autor: vin
Forum: Financije - za početnike

01.10.2007. u 21:52
T-HT da ili ne?
Autor: bdamir
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

18.04.2014.
16:00
Podaci na kraju trgovinskog dana
OPTE-R-A 6,00 -0,29 0.00% Podaci na kraju trgovinskog dana

ValuteShare


Tečaj valute EUR na dan 24.4.2014.
ValutaJed.KSPKEPEPromjena
HNB-EUR17,5892117,6120477,6348830,0000000,000000-0,080000
Tečaj banke HNB na dan 24.4.2014.
ValutaJed.KSPKEPEPromjena
HNB-AUD15,0924055,1077285,1230510,0000000,000000-1,160000
HNB-CAD14,9709904,9859485,0009060,0000000,000000-0,520000
HNB-CHF16,2196456,2383606,2570750,0000000,000000-0,030000
HNB-CZK10,2764740,2773060,2781380,0000000,000000-0,080000
HNB-DKK11,0164221,0194801,0225380,0000000,000000-0,090000
HNB-EUR17,5892117,6120477,6348830,0000000,000000-0,080000
HNB-GBP19,2113259,2390429,2667590,0000000,000000-0,530000
HNB-HUF1002,4664312,4738532,4812750,0000000,000000-0,240000
HNB-JPY1005,3660545,3822015,3983480,0000000,000000-0,040000
HNB-NOK10,9168700,9196290,9223880,0000000,000000-0,160000
HNB-PLN11,8112241,8166741,8221240,0000000,000000-0,110000
HNB-SEK10,8360090,8385250,8410410,0000000,0000000,130000
HNB-USD15,4839305,5004315,5169320,0000000,000000-0,330000

Konvertor valuta
u

Dionice - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
OPTE-R-A6.00-4.61%
0.000.00%
0.000.00%
0.000.00%
0.000.00%

Indeksi - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
PX1012.200.58%
BELEX15581.530.06%
BELEXLINE1152.820.04%
0.000.00%
0.000.00%

Fondovi - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
HPBI-U-WAV113.894014.17%
PLIN-U-PJIE14.18681.08%
PLIN-U-PBC93.58281.04%
ILIN-U-IJIE127.49330.80%
RBAI-U-PRESTIGE94.06000.70%

Valute (HNB) - izbor

OznakaDatumS
HNB-CHF24.04.6.238360
HNB-EUR24.04.7.612047
HNB-GBP24.04.9.239042
HNB-JPY24.04.5.382201
HNB-USD24.04.5.500431

Oglasni prostor