|   |   |   |   |   |   |   |   |   | 
Oglasni prostor

Moj Kapital

Niste član?

Posebna ponuda za prva 2 tjedna članstva:
potpuno besplatno uživajte u pogodnostima platinastog članstva!

Najnovije vijesti

HRVATSKA

28.08.2015 15:31
Erste Group Bank AG - postavljanje nove izvršne i granične cijene za EGB-S-LDXE

28.08.2015 15:31
Erste Group Bank AG - postavljanje nove izvršne i granične cijene za EGB-S-SWLB

28.08.2015 15:31
Erste Group Bank AG - postavljanje nove izvršne i granične cijene za EGB-S-LBUC

SVIJET

19.04.2011 09:35
Wall Street: S&P izazvao pravu rasprodaju, Dow Jones potonuo više od 200 bodova

13.04.2011 15:08
Nafta u New Yorku oko 106 dolara

12.04.2011 11:48
Azijska tržišta: Nikkei 225 zbog Fukushime potonuo 1,8%

U forumu

Najnovije poruke

10.03.2012. u 08:41
Hrvatski Brodari atpl,jdpl,ulpl,tnpl,lplh...
Autor: domo1977
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

10.03.2012. u 08:28
ingra d.d.
Autor: domo1977
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

19.01.2011. u 13:12
Kako kupiti dionice
Autor: vin
Forum: Financije - za početnike

Najčitanije teme

19.01.2011. u 13:12
Kako kupiti dionice
Autor: vin
Forum: Financije - za početnike

04.09.2007. u 15:32
Uzrok pada i rasta vrijednosti udjela u investijskim fondovima
Autor: Marina
Forum: Investicijski fondovi

01.10.2007. u 21:52
T-HT da ili ne?
Autor: bdamir
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

27.08.2015.
16:00
HDEL-R-A 21,58 +0,14 +0.65% HUPZ-R-A 1.990,00 +90,00 +4.74% LEDO-R-A 8.601,01 +401,01 -0.57% QUNE-R-A 20,02 +5,02 +33.47% Podaci na kraju trgovinskog dana
Podaci na kraju trgovinskog dana

ValuteShare


Tečaj valute EUR na dan 29.8.2015.
ValutaJed.KSPKEPEPromjena
HNB-EUR17,5217837,5444167,5670490,0000000,000000-0,130000
PBZ-EUR17,5000007,5500007,6000007,4900007,6100000,000000
Tečaj banke HNB na dan 29.8.2015.
ValutaJed.KSPKEPEPromjena
HNB-AUD14,7727054,7870664,8014270,0000000,000000-0,100000
HNB-CAD15,0437765,0589535,0741300,0000000,000000-0,200000
HNB-CHF16,9312416,9520976,9729530,0000000,000000-0,930000
HNB-CZK10,2782450,2790820,2799190,0000000,0000000,040000
HNB-DKK11,0079031,0109361,0139690,0000000,000000-0,130000
HNB-EUR17,5217837,5444167,5670490,0000000,000000-0,130000
HNB-GBP110,27004710,30095010,3318530,0000000,000000-0,650000
HNB-HUF1002,3928812,4000812,4072810,0000000,000000-0,090000
HNB-JPY1005,5185505,5351555,5517600,0000000,000000-0,540000
HNB-NOK10,8054760,8079000,8103240,0000000,0000000,330000
HNB-PLN11,7793771,7847311,7900850,0000000,000000-0,230000
HNB-SEK10,7914910,7938730,7962550,0000000,0000000,510000
HNB-USD16,6670656,6871266,7071870,0000000,000000-0,090000

Konvertor valuta
u

Dionice - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
QUNE-R-A20.0233.47%
HIMR-R-A474.9910.46%
LEDO-R-A8601.014.89%
HUPZ-R-A1990.004.74%
HDEL-R-A21.580.65%

Indeksi - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
CROBEX1750.490.81%
PX1012.590.46%
BELEX15637.75-0.00%
BELEXLINE1319.08-0.11%
0.000.00%

Fondovi - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
ZBIN-U-TRND177.186611.82%
RBAI-U-RACT132.54008.14%
ILIN-U-BRIC68.41855.10%
FOIN-U-NOVA5.10054.31%
FOIN-U-ORBI13.41733.91%

Valute (HNB) - izbor

OznakaDatumS
HNB-CHF29.08.6.952097
HNB-EUR29.08.7.544416
HNB-GBP29.08.10.300950
HNB-JPY29.08.5.535155
HNB-USD29.08.6.687126

Oglasni prostor