|   |   |   |   |   |   |   |   |   | 
Oglasni prostor

Moj Kapital

Niste član?

Posebna ponuda za prva 2 tjedna članstva:
potpuno besplatno uživajte u pogodnostima platinastog članstva!

Najnovije vijesti

HRVATSKA

02.07.2015 09:31
Erste Group Bank AG - obustava trgovanja EGB-S-LWLI

02.07.2015 09:31
Erste Group Bank AG - Rješenje Burze o obustavi i prestanku uvrštenja EGB-S-LWLI

01.07.2015 16:31
Nexe grupa d.d. - Obavijest o promjeni poslovne adrese

SVIJET

19.04.2011 09:35
Wall Street: S&P izazvao pravu rasprodaju, Dow Jones potonuo više od 200 bodova

13.04.2011 15:08
Nafta u New Yorku oko 106 dolara

12.04.2011 11:48
Azijska tržišta: Nikkei 225 zbog Fukushime potonuo 1,8%

U forumu

Najnovije poruke

10.03.2012. u 08:41
Hrvatski Brodari atpl,jdpl,ulpl,tnpl,lplh...
Autor: domo1977
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

10.03.2012. u 08:28
ingra d.d.
Autor: domo1977
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

19.01.2011. u 13:12
Kako kupiti dionice
Autor: vin
Forum: Financije - za početnike

Najčitanije teme

19.01.2011. u 13:12
Kako kupiti dionice
Autor: vin
Forum: Financije - za početnike

04.09.2007. u 15:32
Uzrok pada i rasta vrijednosti udjela u investijskim fondovima
Autor: Marina
Forum: Investicijski fondovi

01.10.2007. u 21:52
T-HT da ili ne?
Autor: bdamir
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

01.07.2015.
16:00
Podaci na kraju trgovinskog dana
MDKA-R-A 11.700,00 -800,00 -6.40% Podaci na kraju trgovinskog dana

ValuteShare


Tečaj valute EUR na dan 2.7.2015.
ValutaJed.KSPKEPEPromjena
HNB-EUR17,5686817,5914557,6142290,0000000,0000000,120000
PBZ-EUR17,5350007,5850007,6350007,5250007,645000-0,070000
Tečaj banke HNB na dan 2.7.2015.
ValutaJed.KSPKEPEPromjena
HNB-AUD15,2461925,2619785,2777640,0000000,0000001,120000
HNB-CAD15,4388335,4551995,4715650,0000000,000000-0,300000
HNB-CHF17,2455307,2673327,2891340,0000000,000000-0,360000
HNB-CZK10,2781680,2790050,2798420,0000000,0000000,250000
HNB-DKK11,0144731,0175261,0205790,0000000,0000000,120000
HNB-EUR17,5686817,5914557,6142290,0000000,0000000,120000
HNB-GBP110,65711110,68917910,7212470,0000000,0000000,220000
HNB-HUF1002,4107922,4180462,4253000,0000000,0000000,390000
HNB-JPY1005,5383295,5549945,5716590,0000000,0000000,290000
HNB-NOK10,8651110,8677140,8703170,0000000,0000000,360000
HNB-PLN11,8087411,8141841,8196270,0000000,0000000,220000
HNB-SEK10,8197860,8222530,8247200,0000000,000000-0,160000
HNB-USD16,8033096,8237806,8442510,0000000,0000000,650000

Konvertor valuta
u

Dionice - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
JNAF-R-A4290.00-0.23%
MDKA-R-A11700.00-6.40%
0.000.00%
0.000.00%
0.000.00%

Indeksi - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
CROBEX1750.440.74%
PX986.610.52%
BELEXLINE1316.60-0.91%
BELEX15636.36-1.46%
0.000.00%

Fondovi - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
RBAI-U-RACT132.54008.14%
ILIN-U-BRIC82.82251.78%
OTPI-U-BLNC107.22081.28%
ILIN-U-ATG51.96901.25%
FOIN-U-ORBI14.77071.17%

Valute (HNB) - izbor

OznakaDatumS
HNB-CHF02.07.7.267332
HNB-EUR02.07.7.591455
HNB-GBP02.07.10.689179
HNB-JPY02.07.5.554994
HNB-USD02.07.6.823780

Oglasni prostor