|   |   |   |   |   |   |   |   |   | 
Oglasni prostor

Moj Kapital

Niste član?

Posebna ponuda za prva 2 tjedna članstva:
potpuno besplatno uživajte u pogodnostima platinastog članstva!

Najnovije vijesti

HRVATSKA

30.01.2015 15:31
Erste Group Bank AG - postavljanje nove izvršne i granične cijene za EGB-S-LDXE

30.01.2015 15:31
Erste Group Bank AG - postavljanje nove izvršne i granične cijene za EGB-S-LBU6

30.01.2015 15:31
Erste Group Bank AG - postavljanje nove izvršne i granične cijene za EGB-S-SSL7

SVIJET

19.04.2011 09:35
Wall Street: S&P izazvao pravu rasprodaju, Dow Jones potonuo više od 200 bodova

13.04.2011 15:08
Nafta u New Yorku oko 106 dolara

12.04.2011 11:48
Azijska tržišta: Nikkei 225 zbog Fukushime potonuo 1,8%

U forumu

Najnovije poruke

10.03.2012. u 08:41
Hrvatski Brodari atpl,jdpl,ulpl,tnpl,lplh...
Autor: domo1977
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

10.03.2012. u 08:28
ingra d.d.
Autor: domo1977
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

19.01.2011. u 13:12
Kako kupiti dionice
Autor: vin
Forum: Financije - za početnike

Najčitanije teme

19.01.2011. u 13:12
Kako kupiti dionice
Autor: vin
Forum: Financije - za početnike

04.09.2007. u 15:32
Uzrok pada i rasta vrijednosti udjela u investijskim fondovima
Autor: Marina
Forum: Investicijski fondovi

01.10.2007. u 21:52
T-HT da ili ne?
Autor: bdamir
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

29.01.2015.
16:00
KSST-R-A 480,00 +20,00 +4.35% Podaci na kraju trgovinskog dana
BLJE-R-A 34,60 -0,20 -0.57% Podaci na kraju trgovinskog dana

ValuteShare


Tečaj valute EUR na dan 31.1.2015.
ValutaJed.KSPKEPEPromjena
HNB-EUR17,6709827,6940647,7171460,0000000,0000000,070000
PBZ-EUR17,6450007,6950007,7450007,6350007,7550000,000000
Tečaj banke HNB na dan 31.1.2015.
ValutaJed.KSPKEPEPromjena
HNB-AUD15,2383115,2540735,2698350,0000000,000000-0,950000
HNB-CAD15,3389355,3550005,3710650,0000000,000000-1,240000
HNB-CHF17,3343367,3564057,3784740,0000000,000000-0,330000
HNB-CZK10,2758950,2767250,2775550,0000000,0000000,040000
HNB-DKK11,0304501,0335511,0366520,0000000,0000000,070000
HNB-EUR17,6709827,6940647,7171460,0000000,0000000,070000
HNB-GBP110,18722610,21788010,2485340,0000000,000000-0,770000
HNB-HUF1002,4607772,4681822,4755870,0000000,0000000,200000
HNB-JPY1005,7477765,7650715,7823660,0000000,000000-0,060000
HNB-NOK10,8675610,8701720,8727830,0000000,000000-0,290000
HNB-PLN11,8220001,8274821,8329640,0000000,0000000,640000
HNB-SEK10,8182730,8207350,8231970,0000000,000000-0,500000
HNB-USD16,7573846,7777176,7980500,0000000,000000-0,340000

Konvertor valuta
u

Dionice - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
KSST-R-A480.004.35%
JDGT-R-A750.000.00%
BLJE-R-A34.60-0.57%
0.000.00%
0.000.00%

Indeksi - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
PX955.780.14%
BELEX15664.27-0.38%
CROBEX1764.11-0.44%
BELEXLINE1357.36-0.45%
0.000.00%

Fondovi - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
RBAI-U-RACT132.54008.14%
ZBIN-U-TRND177.18663.16%
ZBIN-U-AKTV105.64250.90%
PLIN-U-PJIE15.21960.67%
VB-U-HIEQ103.86140.59%

Valute (HNB) - izbor

OznakaDatumS
HNB-CHF31.01.7.356405
HNB-EUR31.01.7.694064
HNB-GBP31.01.10.217880
HNB-JPY31.01.5.765071
HNB-USD31.01.6.777717

Oglasni prostor