|   |   |   |   |   |   |   |   |   | 
Oglasni prostor

Moj Kapital

Niste član?

Posebna ponuda za prva 2 tjedna članstva:
potpuno besplatno uživajte u pogodnostima platinastog članstva!

Najnovije vijesti

HRVATSKA

19.09.2014 15:31
Erste Group Bank AG - postavljanje nove izvršne i granične cijene za EGB-S-LGD8

19.09.2014 15:31
Erste Group Bank AG - postavljanje nove izvršne i granične cijene za EGB-S-LSL8

19.09.2014 15:31
Erste Group Bank AG - postavljanje nove izvršne i granične cijene za EGB-S-SSL6

SVIJET

19.04.2011 09:35
Wall Street: S&P izazvao pravu rasprodaju, Dow Jones potonuo više od 200 bodova

13.04.2011 15:08
Nafta u New Yorku oko 106 dolara

12.04.2011 11:48
Azijska tržišta: Nikkei 225 zbog Fukushime potonuo 1,8%

U forumu

Najnovije poruke

10.03.2012. u 08:41
Hrvatski Brodari atpl,jdpl,ulpl,tnpl,lplh...
Autor: domo1977
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

10.03.2012. u 08:28
ingra d.d.
Autor: domo1977
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

19.01.2011. u 13:12
Kako kupiti dionice
Autor: vin
Forum: Financije - za početnike

Najčitanije teme

04.09.2007. u 15:32
Uzrok pada i rasta vrijednosti udjela u investijskim fondovima
Autor: Marina
Forum: Investicijski fondovi

19.01.2011. u 13:12
Kako kupiti dionice
Autor: vin
Forum: Financije - za početnike

01.10.2007. u 21:52
T-HT da ili ne?
Autor: bdamir
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

18.09.2014.
16:00
VART-R-1 29,48 +0,71 +2.47% ZABA-R-A 37,40 +0,39 +1.05% Podaci na kraju trgovinskog dana
ACI-R-A 6.365,00 -135,00 -2.08% Podaci na kraju trgovinskog dana

ValuteShare


Tečaj valute EUR na dan 20.9.2014.
ValutaJed.KSPKEPEPromjena
HNB-EUR17,5986347,6214987,6443620,0000000,000000-0,010000
Tečaj banke HNB na dan 20.9.2014.
ValutaJed.KSPKEPEPromjena
HNB-AUD15,2860065,3019125,3178180,0000000,000000-0,220000
HNB-CAD15,3864285,4026365,4188440,0000000,0000000,290000
HNB-CHF16,2965156,3154616,3344070,0000000,0000000,070000
HNB-CZK10,2756530,2764820,2773110,0000000,000000-0,100000
HNB-DKK11,0205951,0236661,0267370,0000000,000000-0,010000
HNB-EUR17,5986347,6214987,6443620,0000000,000000-0,010000
HNB-GBP19,6773239,7064429,7355610,0000000,0000000,520000
HNB-HUF1002,4445482,4519042,4592600,0000000,0000000,270000
HNB-JPY1005,4190805,4353865,4516920,0000000,000000-0,280000
HNB-NOK10,9304410,9332410,9360410,0000000,0000000,420000
HNB-PLN11,8158571,8213211,8267850,0000000,000000-0,020000
HNB-SEK10,8295000,8319960,8344920,0000000,0000000,440000
HNB-USD15,9000195,9177725,9355250,0000000,000000-0,050000

Konvertor valuta
u

Dionice - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
AMDN-R-A97.9839.97%
VART-R-129.482.47%
ZABA-R-A37.401.05%
ACI-R-A6365.00-2.08%
0.000.00%

Indeksi - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
BELEX15644.191.17%
BELEXLINE1281.040.89%
PX1002.950.69%
CROBEX1894.080.67%
0.000.00%

Fondovi - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
PBZI-U-ISTO58.2197668.38%
PBZI-U-GLBF92.6878597.59%
HPBI-U-WAV113.894014.17%
VB-U-CROBEX10104.70151.33%
RBAI-U-PRESTIGE94.06000.70%

Valute (HNB) - izbor

OznakaDatumS
HNB-CHF20.09.6.315461
HNB-EUR20.09.7.621498
HNB-GBP20.09.9.706442
HNB-JPY20.09.5.435386
HNB-USD20.09.5.917772

Oglasni prostor