|   |   |   |   |   |   |   |   |   | 
Oglasni prostor

Moj Kapital

Niste član?

Posebna ponuda za prva 2 tjedna članstva:
potpuno besplatno uživajte u pogodnostima platinastog članstva!

Najnovije vijesti

HRVATSKA

29.08.2014 16:31
Viro tvornica šećera d.d. - odluke Glavne skupštine

29.08.2014 16:31
Erste Group Bank AG - postavljanje nove izvršne i granične cijene za EGB-S-SHT3

29.08.2014 16:31
Erste Group Bank AG - postavljanje nove izvršne i granične cijene za EGB-S-LBU5

SVIJET

19.04.2011 09:35
Wall Street: S&P izazvao pravu rasprodaju, Dow Jones potonuo više od 200 bodova

13.04.2011 15:08
Nafta u New Yorku oko 106 dolara

12.04.2011 11:48
Azijska tržišta: Nikkei 225 zbog Fukushime potonuo 1,8%

U forumu

Najnovije poruke

10.03.2012. u 08:41
Hrvatski Brodari atpl,jdpl,ulpl,tnpl,lplh...
Autor: domo1977
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

10.03.2012. u 08:28
ingra d.d.
Autor: domo1977
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

19.01.2011. u 13:12
Kako kupiti dionice
Autor: vin
Forum: Financije - za početnike

Najčitanije teme

04.09.2007. u 15:32
Uzrok pada i rasta vrijednosti udjela u investijskim fondovima
Autor: Marina
Forum: Investicijski fondovi

19.01.2011. u 13:12
Kako kupiti dionice
Autor: vin
Forum: Financije - za početnike

01.10.2007. u 21:52
T-HT da ili ne?
Autor: bdamir
Forum: Tržišta kapitala - Hrvatska

28.08.2014.
16:00
JNAF-R-A 3.150,00 +670,00 0.00% PODR-R-A 322,00 +24,00 -1.23% Podaci na kraju trgovinskog dana
Podaci na kraju trgovinskog dana

ValuteShare


Tečaj valute EUR na dan 30.8.2014.
ValutaJed.KSPKEPEPromjena
HNB-EUR17,6042527,6271337,6500140,0000000,0000000,050000
PBZ-EUR17,5770007,6270007,6770007,5670007,6870000,030000
Tečaj banke HNB na dan 30.8.2014.
ValutaJed.KSPKEPEPromjena
HNB-AUD15,3949995,4112335,4274670,0000000,0000000,000000
HNB-CAD15,3195185,3355255,3515320,0000000,0000000,240000
HNB-CHF16,3074426,3264216,3454000,0000000,0000000,070000
HNB-CZK10,2737410,2745650,2753890,0000000,000000-0,090000
HNB-DKK11,0204041,0234741,0265440,0000000,0000000,050000
HNB-EUR17,6042527,6271337,6500140,0000000,0000000,050000
HNB-GBP19,5747319,6035429,6323530,0000000,0000000,180000
HNB-HUF1002,4112162,4184712,4257260,0000000,000000-0,370000
HNB-JPY1005,5525755,5692835,5859910,0000000,000000-0,100000
HNB-NOK10,9326480,9354540,9382600,0000000,000000-0,040000
HNB-PLN11,8017001,8071211,8125420,0000000,000000-0,140000
HNB-SEK10,8295970,8320930,8345890,0000000,0000000,360000
HNB-USD15,7695385,7868995,8042600,0000000,0000000,140000

Konvertor valuta
u

Dionice - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
JNAF-R-A3150.0027.02%
PODR-R-A322.008.05%
KORF-R-A215.030.56%
INGR-R-A2.180.46%
VPIK-R-A83.02-1.30%

Indeksi - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
PX980.010.42%
CROBEX1863.17-0.34%
BELEXLINE1256.55-0.59%
BELEX15629.89-0.65%
0.000.00%

Fondovi - najveći rast

OznakaZadnjaPromjena
PBZI-U-ISTO58.2197659.65%
PBZI-U-GLBF92.6878603.53%
HPBI-U-WAV113.894014.17%
RBAI-U-PRESTIGE94.06000.70%
OTPI-U-INDX40.44300.48%

Valute (HNB) - izbor

OznakaDatumS
HNB-CHF30.08.6.326421
HNB-EUR30.08.7.627133
HNB-GBP30.08.9.603542
HNB-JPY30.08.5.569283
HNB-USD30.08.5.786899

Oglasni prostor